Jesteśmy otwarci 24h/7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień nawet w kilka minut

Masz pytanie? Napisz do nas biuro@receptaonline.pl

Ile kosztuje recepta przez internet?

Ile kosztuje recepta przez internet

Osoby, które chcą szybko zapatrzyć się w e-receptę na potrzebny lek, muszą liczyć się z opłatą. Mówimy więc ile kosztuje recepta przez internet. Wydatek nie jest duży, a dzięki temu chory może kupić potrzebne medykamenty jeszcze tego samego dnia.

Ile kosztuje recepta przez internet i czy warto ponosić ten wydatek? Są sytuacje, kiedy lek potrzebny jest „na już”, więc nie ma czasu, by czekać na wizytę w przychodni. Dzieje się tak wtedy, kiedy zagrożone jest zachowanie ciągłości terapii lub jeśli kobieta chce skorzystać z antykoncepcji awaryjnej. Na jakie koszty trzeba się więc przygotować?

Ile kosztuje recepta przez internet?

Szukasz informacji, ile kosztuje recepta przez internet? Cena za konsultacje lekarskie online, które poprzedzają jej wystawienie, wynosi 65 zł. Jest to ostateczna kwota, która nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Specjalista zapoznaje się z formularzem wypełnionym przez pacjenta, cała procedura jest bezpieczna i pewna.

Jak otrzymać receptę przez internet?

Aby otrzymać e-receptę, pacjent musi wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Podaje w nim najważniejsze informacje:

  • dotyczące leku, jaki chce otrzymać;
  • odpowiada na pytania o stan zdrowia;
  • podaje swoje dane osobowe – w tym numer PESEL;
  • podaje dane kontaktowe – numer telefonu i adres e-mail.

Należy podać rzetelne informacje, ponieważ odpowiadają one wywiadowi medycznemu, jaki przeprowadzany jest podczas stacjonarnej wizyty w gabinecie lekarskim.

Jak długo czeka się na e-receptę?

Usługa, jaką jest e-recepta online, to najszybszy sposób na uzyskanie potrzebnych leków. Po jej opłaceniu pacjent otrzymuje wiadomość SMS, w której znajduje się czterocyfrowy kod, na podstawie którego można później zrealizować receptę w aptece (farmaceuta poprosi jeszcze o numer PESEL). Taka procedura trwa od kilku do kilkunastu minut. Co bardzo ważne, jest dostępna przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

To ile kosztuje recepta przez internet, nie jest tak istotna, jak fakt, że pacjent może w krótkim czasie uzyskać niezbędną pomoc. Zajmują się tym specjaliści, których wiedza i czas są cenne, dlatego konieczne okazało się wprowadzenie opłat.

Zobacz również

49.99 zł

E-recepta

Konsultacja Lekarska

Zamów teraz

89.99 zł

L4 online

Konsultacja Lekarska

Zamów teraz

49.99 zł

Tabletka “dzień po”

Konsultacja Lekarska

Zamów teraz

28.99 zł

Tabletki Antykoncepcyjne

Konsultacja Lekarska

Zamów teraz