Wypełnij formularz
w 1 minutę

8 Lekarzy online

  Formularz medyczny - e-zwolnienie

  Dane pacjenta  Pytania i odpowiedzi

  Potrzebujesz pilnie konsultacji lekarskiej i e-zwolnienia? Świetnie się składa! W naszym serwisie możesz skorzystać z pomocy medycznej bez wychodzenia z domu. Oferujemy nasze profesjonalne usługi całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nie musisz martwić się o brak miejsc w swojej przychodni czy jechać przez pół miasta do innego lekarza. W trosce o komfort naszych pacjentów uprościliśmy proces konsultacji do absolutnego minimum. Sprawdź naszą ofertę i uzyskaj zwolnienie lekarskie w 15 minut!

  E-zwolnienie jest wygodnym odpowiednikiem tradycyjnego zwolnienia. Przewaga nad papierową wersją jest ogromna! Dlaczego? Elektroniczne zwolnienie jest automatycznie wysyłane na profil Platformy Usług Elektronicznych płatnika składek oraz do systemu ZUS. Oznacza to, że nie musisz już samodzielnie dostarczać zwolnienia do pracodawcy czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. L4 online (e-ZLA) jest więc dużym ułatwieniem dla pacjentów. Od grudnia 2018 roku lekarze wystawiają już wyłącznie elektroniczne zwolnienia. Nie inaczej jest w naszym serwisie!

  Zwolnienie lekarskie potrzebne jest w przypadku choroby lub chwilowej niedyspozycji do pracy. Aby otrzymać e-zwolnienie w naszym serwisie, wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym przedstawisz wszystkie najważniejsze informacje, takie jak:

  • dane osobowe;
  • numer PESEL;
  • NIP pracodawcy;
  • adres;
  • dane kontaktowe;
  • datę zachorowania;
  • dolegliwości;
  • datę wnioskowanego powrotu do pracy.

  L4 online niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Pierwszą niewątpliwą zaletą jest łatwa dostępność. Z konsultacji lekarskiej przez Internet możesz skorzystać gdziekolwiek jesteś, bez względu na dzień tygodnia i późną porę. Wystawianie elektronicznego zwolnienia trwa też znacznie krócej, ponieważ w systemie znajduje się większość potrzebnych informacji. Jest to więc spora oszczędność czasu. Co więcej, nie musisz martwić się o zasiłek chorobowy lub opiekuńczy. Na profilu PUE pracodawcy twoje e-zwolnienie będzie widoczne niemal natychmiast.

  Zazwyczaj nasi lekarze specjaliści wystawiają elektroniczne zwolnienie na podstawie wypełnionego formularza medycznego i ewentualnej rozmowy telefonicznej. W niektórych przypadkach konieczne może być jednak przesłanie historii choroby lub uzupełnienie dokumentacji medycznej o konieczne wyniki badań. O wszystkim poinformuje cię specjalista, który będzie zajmował się twoim zamówieniem.

  W naszym serwisie elektroniczne zwolnienie otrzymasz bez wychodzenia z domu. Ogromną zaletą jest także dostępność naszych specjalistów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Dzięki temu nawet w awaryjnych sytuacjach uzyskasz fachową pomoc. Nie musisz umawiać się na odległy termin u lekarza, stać w korkach i męczyć się w trakcie choroby. Po wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia, proces wystawienia L4 online zajmie zaledwie 15 minut. Pamiętaj również, że nie musisz samodzielnie informować pracodawcy o zwolnieniu – zrobimy to za ciebie! E-zwolnienie zostanie automatycznie przesłane do miejsca pracy.

  Nasi lekarze nie tylko wystawiają zwolnienia lekarskie. Jesteśmy Placówką Medyczną, w której uzyskasz profesjonalną pomoc w trakcie choroby. Możesz poprosić o wypisanie recepty na stale przyjmowane leki oraz środki antykoncepcyjne. Zapewniamy naszym pacjentom dyskrecję oraz najwyższej jakości usługi, które objęte się ubezpieczeniem OC. Zaufało nam już tysiące pacjentów – zaufaj i ty! Poznaj naszą ofertę i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.